Bahçelievler Panjur Tamiri

İş yerinizde veya evinizde kullanmış olduğunuz panjurlar arızalanmışsa, vakit kaybetmeksizin, bahçelievler panjur tamiri hizmeti almanız gerekiyor. Profesyonel ekibimiz sizler aradıktan çok kısa süre sonra adresinize varıp, işlemlerini tamamlayarak panjurların ilk günkü gibi olmasını sağlayacaktır. Teknolojik imkanlarıyla güven ihtiva eden firmamız, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor.

Manuel veya motorlu bahçelievler panjur tamiri işlemleriniz için istediğiniz zaman bizi arayıp, garantili hizmet alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ahşap, metal ve plastikten üretilen panjurlar, pencerelerin üzerine takılırlar. İç mekanınızı güneşin etkilerinden koruyan bu ürünler, aynı zaman pencerelerinizi dış etkilerden korumaktadırlar. Dışarıdan içerinin görünmesini engelleyen panjurlar, içeriden dışarının görünmesini sağlarlar. Soğuk havalarda dışarıdan gelen rüzgarı engelleyici görevi görürler. Otomatik, manuel ve motorlu panjurlar, yaşam kalitesini yükseltici göreve sahiptirler. Zaman içerisinde çeşitli sebeplerden arızalanan panjurların, bu sürede mutlaka tamir edilmesi gerekecektir.

Bahçelievler Panjur Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Bahçelievler panjur tamiri estetik açıda evinize güzellik katan panjurlar, aynı zamanda yaşam alanlarının konforunu arttıran ürünler arasındadır. Fakat panjurlarda meydana gelen arızalar hangisi olursa olsun, can sıkıcıdır. Çok farklı modelleri olan panjurların arıza nedenleri de farklı olabilir. Bu durumda fiyatlar da model ve arıza biçimine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin motorda meydana gelen bir arızalanma ile ip değiştirme arasında farklılıklar olur. Yine panjur tamirinde genellikle çok ucuz hizmet sunan merdiven altı firmalara güvenilmeli. Firmamız sizleri bu firmalara muhtaç etmeyip, piyasada en iyi fiyatı sunar. Sizde profesyonel bir hizmeti, çok hesaplı fiyatlara alabilirsiniz.

Hesaplı bahçelievler panjur tamiri  hizmetinden faydalanmak için hemen bizi arayabilir anında hizmet talebinde bulunabilirsiniz.Panjur tamiri işleminde arızaya sebep olan sorunu bulmak oldukça önemlidir. Nitekim arızanın neden kaynaklandığını bilmeden tamir yapmak sağlıklı sonuçlar doğurmayacaktır.

Dekorasyon anlamında farklı bir yere sahip olan panjurlar, arızalandığında mutlaka panjur tamiri hizmetine başvurulmalıdır. Firmamız, ister iş yerlerinizde isterse de evinizde siz talep verdiğiniz andan itibaren yerinde çözüm üretme becerisiyle kaliteli hizmet sunuyor. Sizde vakit kaybetmeden firmamıza ulaşabilir, tamir işlemlerinizi anında başlatabilirsiniz. Panjurlarda görülen bazı arızaları şöyle sıralayabiliriz.

– Kullanıcı hatasından kaynaklanmış arızalanmalar.

– Elektrik kesintisi gibi nedenlerden ötürü ortaya çıkan arızalanmalar.

– Yanlış yapılan montaj sonucunda çıkan arızalar.

– Mekanizma veya yay kısımlarında çıkmış arızalar.

– Menteşe ve makas bölümündeki arızalanmalar.

– Plastikte çıkan sorunlar, iç mekanizmadaki problemler.

Manuel Panjurlarda Tamir İşlemi

Uzun süreyle kullanımlar, kullanıcı hataları ve yanlış montajlama şekli manuel panjurların arızalanmasının en önemli nedenleri arasındadır. Bu panjurlarda genellikle; su veya hava sızdırma, açılıp kapanma gibi sorunlar oluşur. Diğer panjurlara oranla tamir edilmesi daha kolay olan manuel panjurlar için hemen bize ulaşabilir ve destek sağlayabilirsiniz. Tüm çeşit arıza sorunlarında daima kalıcı çözüm üreten profesyonel ekibimiz, sizlerin de kaliteli hizmeti almanızda ön ayak olacaktır.

Bazen panjurlar çok yavaş açılıp kapanırlar. Bu durumda ipinde bir sorun olmuş olabilir. Eğitimli kadrosuyla hareket eden firmamız, sizler için en iyi çözümleri üreteceğinden, ilerde herhangi bir sorun yaşamanız olası olmayacaktır.

Motorlu Panjur Tamirleri

Ülkemizde daha çok kullanılan motorlu panjurlar, manuel panjurlara göre daha çok arıza çıkarır. Motorlu panjurlar genellikle sistemlerinden dolayı arıza çıkarırlar. İster sistemden isterse kullanıcı hatasından kaynaklı olan tüm arızalarda bahçelievler panjur tamiri firmamız, en doğru yöntemlerle sizlere destek sağlayacaktır. Motorlarında sıklıkla arızalanmalar çıkan bu panjurların, arıza tespitlerini doğru yapmak çok önemlidir. Arıza tespiti doğru yapıldığında, çözüm bulmak daha iyi olacaktır. Firmamız siz aradıktan hemen sonra belirttiğiniz adrese intikal edip, tespit çalışması yapar. Arıza net olarak tespit edildikten sonra, panjur tamiri işlemi başlatılıp, en mükemmel çözüm elde edilir.

Bazı durumlarda elektrik akımından etkilenen motorlu panjurlar, tamir için profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyar. Uzman ekibimiz bu konulardaki tecrübesiyle, sizlere hizmet sunmaya hazırdır.

Bakım Hizmeti

Evinize farklı hava katan panjurların arıza göstermesini hiç istemiyorsanız, mükemmel panjur tamiri hizmeti sunan firmamızda, bakım hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız periyodik olarak panjurları bakım altına alıp, olası tüm arızaların önüne geçmiş olur. Dilerseniz hemen firmamıza ulaşarak, periyodik panjur bakım hizmetleri almak istediğinizi belirtebilir, keyfinizin yarıda bölünmesine engel olabilirsiniz. Hemen bizimle irtibat kurup, panjurlar hakkında dilediğiniz yardımı, profesyonel firmadan alabilirsiniz.

WhatsApp Destek whatsapp
Hemen Ara