HAKKIMIZDA

Pimapen Tamir Evi kurulduğu günden beri plastik pencere sistemleri, alüminyum doğrama, panjur uygulamaları alanlarında projelendirme ve uygulama firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yılların verdiği deneyimi, kendi alanlarında bilgili personel kadrosu ile Türkiye’nin birçok bölgesinde önemli projelere imza atarak, sektöre güvenilir bir yer edinmiştir.

Firmamız plastik pencereden panjur uygulamalarına; alüminyum doğrama çalışmalarından küpeşte – korkuluk uygulamalarına kadar geniş bir alanda taleplere yönelik proje ve uygulama hizmeti vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz projelerde malzeme kalitesinden ödün vermeyiz ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleriz.

Vizyonumuz: Plastik Pencere ve Panjur sektörü içinde tüm ekipman ve personel gücümüz ile yüksek rekabet ortamında  kendi alanımızda öncü ve Türkiye ekonomisine yön veren entegre firmalara, bu alanda çözüm ortağı.

Misyonumuz: Firmamız kuruluş amaçları doğrultusunda müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen; kalıcı ve estetik çözümler sunmak, müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusun da hizmet dönüşümlerini sağlamak, memnuniyet yaratmak, topluma saygılı ve çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmak.

Hedeflerimiz: Plastik pencere ve panjur sektöründe fark yaratmak ve özellikle uzman olduğumuz alanlarda sektörde söz sahibi olup sektör lideri haline gelmek.

Hemen Ara