Sineklik Tamiri ve İmalat

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sineklik tamiri ihtiyacı arttı, sinekler de hayat akışımıza müdahale etmeye başladı. Her türlü mikrobu beraberinde taşıyan sinekler, insan sağlığı için tehdit oluşturmaktadır. Kimyasal ilaçlarla bu tehdidin önüne geçmek, ev halkının sağlığı için zararlıdır. En iyi çözüm, sinekliktir. Sineklikler bu kategoride tercih edilmektedir. Pencere teknolojisi ile uyumlu üretilen bu ürünler, zaman zaman arıza yapabilir. Bu durumda firmamızın müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Sineklik Tamiri Profesyonel Çözüm

Sağlığımızı tehdit eden sinekleri yaşam alanlarımıza girmesini engelleyen sineklikler, her zaman için kullanılabilir olmalıdır. Pencerenin kapanmasını engelleyen veya yırtık olan sineklikler, hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Yaz aylarında rahat uyumak için 7/24 sineklik tamiri yapan firmamızı her zaman için çağırabilirsiniz. Montaj işlemlerinde her zaman profesyonelliği tercih ediniz.

 

Sineklik Tamir Fiyatları

Sineklik tamiri kategorisinde bilgilerin eksik verilmesi durumunda zaman kaybı meydana gelebilir. Bu nedenle bilgileri dikkatli bir şekilde vermelisiniz. Zamanla yarışan ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden firmamız, randevu sistemiyle çalışıyor. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, elemanlarımız sizin için en uygun zaman dilimine randevu vermektedir. İletişim bilgileri, adres bilgileri, kimlik bilgileri ve arıza bilgileri, bu aşamada eksiksiz bir şekilde verilmelidir.

 

Yedek Parça Destekli Servis Hizmeti Sunuyoruz

 

Tamir ve bakım işlemlerinde ekibimiz yedek parçayı araçta hazır bekletmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde sineklik modeliniz ne olursa olsun, gerekli bütün yedek parçalar anında tedarik edilmektedir. Profesyonel tamir ve bakım hizmeti sunan firmamız, dört mevsim hizmet sunmaktadır. Sineklerin çoğaldığı yaz aylarında ise iş yoğunluğumuz artmaktadır. Sizin boş vaktiniz bizim için mesai saatidir.

 

Ekibimiz Profesyonel

Tamiri ve bakım sektörüne yıllarını veren ekibimiz, deneyimli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Elemanlarımız gerekli bütün izinlere sahiptir. Kısa sürede bakım ve onarım işlemini gerçekleştirmektedir. İşi bilmeyen veya amatör olan kişileri servisimize dahil etmiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konudur. Bu işte profesyonel olan ve sektörel anlamda kendini ispatlamış kişileri servise alıyoruz.

 

Yaz aylarında sivrisineklerle ve kara sineklerle uğraşmamak için sinekliğiniz için gerekli tamir ve bakım işlemlerini yaptırmalısınız.

Sinekliklerde Menteşe Tamiri Nasıl Yapılır?

Sinekliklerin menteşe kısımları plastik malzemeden yapılmıştır. Menteşe kısmındaki plastik malzemeler zamanla sıcak ve soğuk gibi hava koşullarına ve diğer dış etkenlere maruz kaldıkça zarar görebilir. Ayrıca çoğu zaman sinekliklerde menteşe kısımları hava koşulları sebebiyle ana özelliğini kaybeder, sertleşir ve kırılabilir. Özellikle kış aylarında sertleşme durumu yaşayan sineklikler açıp kapanma durumuna bağlı olarak en küçük kasılma halinde kırılır.

 

Menteşe kısımlarının kırılması ya da değiştirilmesi gereken durumlarda tamir işlemi oldukça kolaydır. Öncelikle sineklikler için ebatına uygun yeni bir menteşe almak gerekir. Ardından menteşe bulunduğu yerden yıldız bir tornavida sayesinde çıkarılır. Çıkarılan yere delikler denk gelecek şekilde yeni menteşe koyulur ve tekrar aynı yerden vidalanır. Bu işlem oldukça kolay ve pratik bir uygulamadır.

 

Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber sineklikler de kullanım alanı açısından gerekli malzemelerden birisi olmaktadır. En fazla yaz aylarında kullanılan sineklik modelleri, kapalı alanlara sinek ve diğer böceklerin girmesini önlemektedir. Sizlerde zamanla ya da dış etkenler sebebiyle sineklik tamiri gereksinimi duyabilirsiniz. Sinekliklerin tamir edilmesi gereken durumlar ise şu şekildedir;

 

– Sineklikte bulunan tülün yırtılması ya da değiştirilmesi halinde,

– Sinekliği tutan menteşenin kırılması halinde,

– Sineklik kolunun gövdeden kırılması durumunda,

– Sinekliklerin kapanmama ya da pencereye tam oturmama durumunda,

– Sinekliğin alüminyum çerçevenin bükülmesi halinde sineklik tamiri gerekmektedir.

Hemen Ara
WhatsApp Destek