Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları günümüz şartlarında oldukça yüksektir. Bu yüzden kişiler sahip oldukları pencere ve sineklik sistemlerini, olası bir problemde değiştirmek yerine tamir ettirmeyi tercih etmekte ve bu sayede bütçesinden tasarruf etmektedir.

Eğer sizin de pencere veya sineklik sisteminizde bir problem varsa, sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sineklik, pencere, cam ve daha birçok noktada tamir ve bakım hizmeti veren firmamız, alanında uzman ve güvenilir ekibi ile binlerce kişi tarafından tercih edilmiş ve edilmeye devam etmektedir.

Ayrıca uzman ekibimizin sahip olduğu profesyonel ekipmanlar ile de kaliteli ve başarılı projeler gerçekleştiren firmamız, siz değerli müşterilerine farklı birçok avantaj da sunmaktadır.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için hemen İnternet adresimizi ziyaret edebilir ve gerekli durumda telefon numaramız veya mailimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde tüm hizmetlerimizi görüntüleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Sineklik Fiyatları

İstanbul genelinde sineklik fiyatları değişkendir. Bunun yanı sıra her firma kendi fiyat politikasını uygulamakta, bu da piyasada karışıklığa neden olmaktadır. Eğer sizin de sineklik ihtiyacınız varsa, ve piyasadaki fiyatları yüksek buluyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz boyutlarda sineklik imalatı yaptırabilirsiniz. Üstelik bunu diğer firmaların yanı sıra oldukça uygun fiyatlar ile halledebilirsiniz.

Sineklik Fiyatları 2020

2020 yılı için sineklik fiyatları değişkenlik gösteriyor. Fakat genel manada artış gösteren fiyatlar, imalatı gereken sinekliğin boyut ve niteliklerine göre değişiklik gösteriyor. Bununla beraber döviz fiyatlarına göre de sık şekilde değişiklik gösteren bu fiyatlar, firmadan firmaya da farklılıklar gösterebiliyor.

Eğer sizde uygun fiyatlar ile sineklik imal ettirmek istiyorsanız, firma firma gezmenize gerek yok. İnternet sitemizi ziyaret edebilir ve sizlere sunduğumuz fiyatlara göz atabilirsiniz. Fiyatlarımızı ve hizmetlerimizi gözden geçirdikten sonra sitemizde yer alan numara üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz ölçülerdeki sinekliğin tam fiyatını öğrenebilirsiniz. Eğer fiyat, sizin için de uygun olursa hemen siparişi verebilir ve hızlı bir şekilde imalatın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Size Sunduğumuz Hizmetler

Başta uygun sineklik fiyatları olmak üzere birçok farklı alanda tamir ve onarım hizmeti sunan firmamız, bu bakımdan sizlere her alanda yardımcı olmaktadır. Tüm işlemlerini tamamen profesyonel şekilde gerçekleştiren ve bununla birlikte her işinde kesin sonuç arayan firmamız, İstanbul genelinde birçok kişi tarafından tercih ve tavsiye edilmektedir. Bunun en büyük sebebi de verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve geniş kapsama alanıdır.

İşte firmamızın sizlere sunduğu birkaç hizmet alanı;

 • Pvc pencere tamiri
 • Panjur tamiri
 • Duşa kabin tamiri ve imalatı
 • Cam tamir ve imalatı
 • Cam balkon tamir ve imalatı
 • Alüminyum doğrama
 • Araç kapı tamiri

Dha birçok farklı hizmetimiz ile sizlere en iyisin sunmakta ve sunmaya devam etmekteyiz. Sizde hemen bizimle iletişime geçebilir ve üstte saymış olduğumuz hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Sineklik Fiyatları Nedir?

Ülke genelinde sineklik fiyatları pek uygun değildir. Bunun temel sebebi, sinekliğin üretimine kullanılan hammaddelerin pahalı olması ve kur durumudur. Fakat kişiler yeni sineklik satın almaktan ziyade ellerindeki sineklikleri değerlendirmekte ve onların tamirin sağlayarak kullanmaktadır. Eğer sizde yüksek fiyatlar nedeniyle elinizdeki sineklik sistemini değerlendirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve tamirini sağlayabilirsiniz.

Veya gene size sunduğumuz hizmetlerden olan sineklik imalatı ile kolay bir şekilde sineklik sahibi olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İnternet sitemize giderek hizmetlerimize göz atmak ve ardından bizimle iletişime geçmek. Hemen ardından istek ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde sineklik imalatı gerçekleşecek ve size hızlı bir şekilde teslim edilecektir.

Dürüst Davranıyor ve Sorumluluk Alıyoruz

Başta sineklik fiyatları olmak üzere, sizlere sunduğumuz tüm hizmet ve ürünlerimizde dürüst davranıyor ve gerekli tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmuş oluyor ve her iki tarafında en iyisini elde etmesini sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra müşteri odaklı hizmet politikamız ile sizlere daima en iyisini sunmayı amaçlıyor ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Böylelikle de birçok kişi tarafından hem sineklik tamirinde, hem duşa kabin tamirinde/imalatında, hem de diğer tüm hizmetlerimizde tercih ediliyoruz. Sizde bizi tercih ederek en iyisini edinebilir ve ihtiyaç duyduğunuz alandaki hizmeti alabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Uygun sineklik fiyatları ve uygun fiyatlı hizmetleri ile birçok kişinin tercihi olan firmamız, siz değerli müşterilerine daima en iyisini sunmaktadır. Bununla beraber %100 müşteri memnuniyeti hedefli politikası ile çalışmalarını yürütmekte ve sürdürmektedir. Eğer sizde almak istediğiniz hizmeti kaliteli bir şekilde edinmek istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ederek hem bütçenizden tasarruf edebilir, hem de en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Ekip Çalışması ile Her Şeyi Çözüyoruz

Sahip olduğumuz profesyonel ve nitelikli ekip arkadaşları ile sizlere uygun ve avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Böylelikle hem size bütçeden tasarruf sağlıyor, hem de kaliteli ürünler sunuyoruz. Sizde başta sineklik imalatı olmak üzere bizi tercih edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra farklı birçok noktada da bizi tercih edebilir ve sizlere sunduğumuz avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İnternet sitemizi ziyaret etmek ve bizimle iletişime geçmek.

Size Sunduğumuz Avantajlar

Uygun sineklik fiyatları ile birlikte firmamız, siz değerli müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Sunduğu avantajların başındaysa %100 müşteri memnuniyeti odaklı politikası geliyor. Bunun yanı sıra verdiği her hizmette ve imal ettiği her üründe kusursuzluk arayan firmamız, daima kesin başarı elde etmeyi hedefliyor. Bu sayede hem ortaya çıkan projeler başarılı oluyor, hem de müşteriler memnun kalıyor.

İşte size sunduğumuz bazı avantajlar;

 • Fikirlerinizi önemsiyor ve sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet veriyoruz,
 • Daima en uygun fiyatları sunuyoruz,
 • İstediğiniz ürünü, tam olarak istediğiniz şekilde imal ediyoruz,
 • Ürünlerimizi yüksek kalite malzemelerden imal ediyoruz.

Ve daha birçok farklı avantajımız ile İstanbul’da sizlere hizmet veriyoruz. Sizde bizi tercih edebilir ve kazançlı çıkabilirsiniz.

Kalitede İddialıyız

Pimapen Tamir Evi olarak tüm hizmetlerimizde ve ürün imalatlarımızda, başta kalite olmak üzere birçok unsur üzerinde duruyoruz. Ve böylelikle en iyi ürünü ortaya çıkarıyor, sizlerin de memnun olmasını sağlıyoruz. Eğer sizde edinmek istediğiniz sinekliği veya başka bir ürünü en iyi şekilde edinmek istiyor ya da tamir hizmetini yüksek avantajlar ile almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde Birçok Yararlı İçerik Bulabilirsiniz

Sizlere sunduğumuz tamir hizmetleri ve ürün imalatları ile beraber, İnternet sitemiz üzerinde de sizlere hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetlerden olan çeşitli yazılar ile pimapen, sineklik, duşa kabin ve farklı birçok şeyin tamiri konusunda fikir sahibi olabilir ve eviniz ile alakalı konularda tüyolar öğrenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İnternet sitemizde yer alan haberler kısmını ziyaret etmek.

İletişime Geçmek için

Sineklik fiyatları öğrenmek için veya bizden hizmet almak, ürün imal ettirmek istiyorsanız, İnternet sitemizde yer alan iletişim formunu kullanabilir veya mail atabilirsiniz. Ya da İnternet sitemiz üzerinde yer alan sabit telefon numaramızı kullanabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşarak hizmet ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, imal ettirmek istediğiniz ürünün fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sürgülü sineklikler, hem estetik görünümlü hem de çok kullanışlı kapı-pencere sistemleridir. Her türlü kapı ve pencereleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal olarak da kullanacağınız malzemenin ölçüsü, kalitesi ve işçiliğe bağlı olarak sineklik fiyatları değişiyor. Taktırdığınız sürgülü sineklikler çeşitli nedenlerle hasar görüp, değiştirilmeleri gerekebilir. Bu durumda yeni bir sineklik almak yerine, kaliteli ve orijinal parçalarla tamir ettirebilirsiniz. Kullanılan malzemelere bağlı olarak da sineklik fiyatları değişkenlik gösterebiliyor.
Sürgülü Sineklik Malzemeleri Nelerdir?
Sürgülü sineklikler; dört adet alüminyum profilden (bu profiller çerçeveyi oluşturuyor), 4 mevsim dayanıklı ithal tülden ve rulmanlardan oluşuyorlar. Sürgülü sineklik, bir ray üzerinde sağa-sola hareket ettirilme mantığıyla çalışıyor. Gizli bir kol sayesinde sinekliği açıp kapayabiliyorsunuz. Kullanıma veya çevresel faktörlere bağlı olarak bu malzemelerdin biri veya birkaçı hasar görüp, kullanılamaz hale gelebiliyor. Sinekliğinizin ilk günkü işlevselliğini kazanması açısından yetkili ve profesyonel bir firmaya tamir ettirebilirsiniz.
Sürgülü Sineklik Tamirinde Takılan Malzemeler
Kullandığınız sürgülü sinekliğiniz hasar gördü ve yenisini de almak istemiyorsunuz. Bu durumda yetkili ve alanında uzman bir firmayla iletişime geçmelisiniz. Sorununuzu anlattığınızda size en uygun ve cazip tamir ve işçilik fiyatları sunarak yardımcı olacaklardır. Sürgülü sineklik sorununuza göre; isterseniz kapı veya pencereleriniz için set halinde malzemelerinizi alabilirsiniz. Hasar durumuna göre, yenisini de taktırma imkanınız bulunuyor. Bunun dışında; alüminyum profil, köşe takozlar, kapı kolu, rulmanlar, kayma kanalı, tül değiştirilerek, sinekliğiniz kullanışlı hale geliyor.
Sürgülü Sineklik Fiyatları
Kapı ve pencerelerinizin sayıları ve ölçüleri ile kullanılan malzemeye bağlı olarak sineklik fiyatları değişkenlik gösteriyor. Sineklik fiyatlarından önce, alacağınız kaliteli hizmet ve uzun ömürlü kullanabileceğiniz sineklikler önceliğiniz olmalıdır. Bu konuda yetkili, sertifikalı ve profesyonel hizmet veren firmaları seçmelisiniz. Sektörde deneyime sahip, kaliteli hizmet ve ürün sunan firmayla iletişime geçtiğinizde, size yardımcı olacaklardır. Genel olarak 70 x 140 cm ölçülerinde bir pencere sinekliği 180, 90 x 210 cm ölçülerinde bir kapı sinekliği de 350 civarında oluyor. Buna göre kapı ve pencere ölçülerinizi çıkarıp, aşağı- yukarı bir maliyet çıkarabilirsiniz. Daha sonra da firmayla iletişime geçip, size uygun cazip fiyatları öğrenebilirsiniz.
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sinekliklere olan ihtiyaç daha fazla artmaktadır. Özellikle sineklerin her türlü mikrobu taşıması ve evlere girmesi pek çok insanı rahatsız etmektedir. Bu alanda pimapen sineklik hizmeti vermekteyiz. Yaz aylarında sıcakların gelmesiyle kapı ve balkonlar havalandırmak amaçlı sıklıkla açılır. Bu durumda pek çok haşere ve sinek çeşitleri evlere girme fırsatı bulurlar. Bu da insanları oldukça zorlamaktadır. Bu aşamada sineklik fiyatları ve çeşitlerimizi inceleyerek sizlere uygun çözümler üretebilirsiniz. 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. İç mekanları korumak için sineklik fiyatları ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
Pimapen Sineklik Hizmetleri
Yaz mevsiminde sinek türleri özellikle sivrisinekler insanlar tarafından oldukça rahatsız edici bir durum olmaktadır. Pek çok kişi bu anlamda pimapenlere sineklik taktırma ihtiyacı duymaktadır. Sinek ilaçlarının kimyasal özellik taşıması sebebiyle ev halkına zararı bulunur. Burada en iyi çözüm sinekliklerdir. Pencere teknolojisine uygun bu ürünlerimiz ile sizlerde evlere sinek veya böceklerin girmesini engelleyebilirsiniz. Bütçeye uygun sineklik fiyatları ve çeşitlerimiz ile özellikle geceleri rahat bir uyku çekebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek pimapenlerinize uygun sineklikler taktırabilirsiniz.
Hemen Ara