Pileli Sineklik

Pileli sineklik hizmetini uzun yıllardır sürüdüren firmamız. Firma olarak sinekliklerin tamir, bakım, montaj ve imalatını gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz tüm bu hizmetleri kaliteli ürünler eşliğinde profesyonel bir şekilde veriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetler mekanlarda kullanılan sinekliklere uyumlu ürünler aracılığıyla titiz bir işçilikle yapılıyor.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sineklik modelleri arasında pileli sineklik yer alıyor. Bu sinekliklerde kullanılan tüller pileli bir görünüme sahip olduğu için bu ismi alıyorlar. Ayrıca pileli sineklikler piliseli sineklik olarak da anılıyorlar. Piliseli sineklikler yatay ya da dikey formlarda uygulanabilen ürünler oluyor ve firma olarak bu sinekliklerin imalatını yapıyoruz. Ancak en fazla yatay piliseli sineklikler tercih ediliyor. Piliseli sinekliklerimiz camlar, kapılar, cam balkonlar, balkon kapıları ve Fransız balkonlar gibi alanlarda kullanılabiliyor. Ayrıca bu sineklikler kolay bir şekilde kullanılabildiği için tercih ediliyor. Bunda sinekliklerin kapandığında yer kaplamamaları da etkili oluyor. Bunun dışında piliseli sineklikler ahşap, alüminyum ve pvc fark etmeksizin pek çok kapı ve pencere modellerinde kullanılabiliyor. Bizler firma olarak ihtiyaçlara uygun imalat yaparak kapı ya da pencerelere montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu türdeki sineklikler yer kaplamaması, kullanışlı olması yanı sıra pencerelerin şık görünmesine de yardımcı oluyor. Aynı zamanda uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanılmasından dolayı da tercih ediliyor.

Pileli Sineklik Tamiri

Firma olarak pileli sineklik başta olmak üzere farklı sineklik modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulan sinekliklerin yazın sinek ve böceklerden tam koruma sağlamaları için var olan arızalarını gidermek için çalışıyoruz. Bu alanda çalışan deneyimli elemanlarımızla sinekliklerde meydana gelen tüm arızaların giderilmesini sağlıyoruz.

Firma olarak tamir yaptığımız sineklik arızalarından bazıları şunlardır;

 • Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan sinekliklerin kapanmama sorunları
 • Sinekliklerde kullanılan tüllerin yırtılması
 • Sinekliklerde kullanılan menteşelerin arızalanması
 • Mekanlarda kullanılan sinekliklerin kollarının kırılması
 • Sinekliğin alüminyum çerçevesinde görülen bozukluklarda
 • Kullanılan sinekliklerin pencerelere uygun olmaması durumlarında
 • Sineklik bulunan pencerelerin kapanmaması gibi durumlarda

Firma olarak verdiğimiz tamir hizmetlerinde en çok karşılaştığımız tül tamirleri ve menteşe tamirleri oluyor. Bu sorunlar ve daha farklı sorunlar için firma olarak profesyonel tamir hizmetlerini veriyoruz. Zarar görmüş ürünleri yenileriyle değiştirerek tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece müşterilerimiz sinekliklerini ilk günkü gibi güvenle kullanabiliyorlar. Ayrıca firma olarak yaz kış fark etmeksizin tamir hizmetlerini veriyoruz.

Pileli Sineklik Montajı

Firma olarak pileli sineklik tamiri dışında montaj alanında da hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında yaşadıkları tüm mekanlara sineklik takma hizmeti veriyoruz. Kapı ya da pencerelere uygun üretilen sinekliklerimiz sayesinde müşterilerimiz ev ya da iş yerine girebilecekler sinek ve böceklere karşı önlem alıyorlar.

Tamir işleminde olduğu gibi montaj işlemlerinde de deneyimli elemanlarımızla çalışıyoruz. Montaj işlemlerini kaliteli malzemeler aracılığıyla sorun çıkarmayacak ve sağlam olacak şekilde gerçekleştiriyorlar. Böylece sineklikler uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanılabiliyorlar. Ayrıca olası arıza ve yıpranma durumlarında da firma olarak kaliteli hizmetlerimizle müşterilerimizin mağduriyetlerinin önüne geçiyoruz. Firma olarak verdiğimiz montaj hizmetleri içinde müşterilerimizden uygun fiyat talebinde bulunuyoruz.

Pileli Sineklik Fiyatları

İstanbul pileli sineklik tamir ve imalat firması olarak verdiğimiz hizmetlerde uygun fiyat tarifeleri uyguluyoruz. Ancak yaptığımız tamirler için talep ettiğimiz fiyatlar arızanın büyüklüğüne ve arızanın giderilmesini sağlayacak malzemelere bağlı olarak değişebiliyor. Bunun için elemanlarımızın fiyat vermeden önce arızayı yerinde görmesi gerekiyor. Arızayı gördükten sonra da fiyat belirlemesini yapıyorlar.

Ancak bizler firma olarak bu sektörde tamir ve imalat için en uygun fiyat veren firma olarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için hizmetlerimizin karşılığını da müşterilerimizi memnun edecek seviyede ücretle alıyoruz. Uygun ücretli tamir hizmetlerimizi müşterilerimizin taleplerine göre 7 gün 24 saat gerçekleştiriyoruz.

Pileli Sineklik Malzemeleri

Pencere ya da kapılara takılan sinekliklerin montaj işlemlerinde bazı malzemeleri kullanıyoruz. Bu malzemeler arasında sineklik tülü, sineklik kasalar, sineklik ipleri, köşe takozu, menteşeler, ip sabitleme plastiği ve rüzgar kancası gibi ürünler yer alıyor. Bu ürünleri kullanarak sinekliklerin pencere ya da kapılara tam oturarak kaliteli bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda bakım ya da tamir gerektiren sinekliklerde piliseli sineklikler için uygun olan orijinal yedek parçaların kullanılarak sorunların giderilmesini sağlıyoruz.

Deneyimli Ve Eğitimli Elemanlarla Verilen Hizmetler

Firma olarak pileli sineklik tamir, servis ve montaj hizmetlerinde eğitimli ve deneyimli elemanlarımızı kullanıyoruz. Güler yüzlü ve işini severek yapan elemanlarımız müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyorlar. Elemanlarımız sorunların ortadan kaldırılması odaklı çalışıyorlar.

Öncelikli olarak arıza için talep edildiklerinde arızanın kaynağını bulmak için çalışıyorlar. Arıza bulunduktan sonra gerekli olan kaliteli malzemeleri kullanarak sorunların çözüme ulaştırılmasını sağlıyorlar. Arızalar için kullandıkları yedek parçalar orijinal ve kaliteli ürünler oluyor. Böylece firma olarak verdiğimiz hizmetlerin garantisini kullandığımız ürünlerle sağlıyoruz. Sineklik montajı taleplerinde yine bu alanda deneyimli elemanlarımızı kullanıyoruz.

Elemanlarımız sinekliklerin kapı ya da pencereye uygun şekilde monte edilmesi için çalışıyorlar. Böylece müşterilerimizin yaz aylarında sivrisinek, kara sinek ve diğer haşerelerden uzak kalmalarını sağlıyoruz. Sinek ya da böceklerin yarattığı kirlilik yanı sıra sağlık açısından yol açtığı tehditlerden de korunuyorlar.

Sineklik Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Firmamız pileli sineklik tamir servisi olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda pek çok semte tamir hizmeti veriyor.

Tamir hizmeti verdiğimiz semtler arasında şunlar bulunuyor;

 • Bahçelievler
 • Ataköy
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Küçükçekmece
 • Beylikdüzü

Bu semtlerde ve semtlere bağlı farklı mahallelerde sineklik tamirine ihtiyaç duyan kişiler firmamıza ulaştıklarında onların sinekliklerinin tamir edilmesini sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz özellikle yaz aylarında evlerine giren sinek ya da böceklerden korunmuş oluyorlar.

Randevu Sistemiyle Verilen Hizmetler

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan piliseli sineklikler için hizmet veren firmamız randevu sistemiyle çalışmalar yürütüyor. Bu sebeple firmamızdan piliseli sineklik konusunda hizmet almak isteyen kişiler telefon numaralarımızı kullanarak firmamıza ulaşabiliyorlar. Bu aramalarda müşteri hizmeti personellerimiz onlar için zaman kaybına sebep olmayacak şekilde randevu veriyorlar.

Müşterilerimizden de randevu anında kimlik, adres, iletişim ve arıza durumuna dair bilgilerini alarak randevuyu oluşturuyorlar. Belirlenen zamanda da elemanlarımız adrese giderek sorunu gideriyorlar ya da montajı yapıyorlar. Hizmetimiz sırasında sorun yaşanmaması için müşterilerimizin bilgilerini randevu aşamasında doğru vermeleri gerekiyor. Bilgiler doğru verildiğinde elemanlarımız verilmesi gereken hizmeti profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Sineklik Menteşe Tamiri

Firma olarak pileli sineklik ürünlerinde kullanılan menteşeler içinde tamir hizmeti veriyoruz. Plastik malzemelerden üretilen menteşelerin çevresel şartlardan etkilenerek zarar görmesi durumunda tamirlerini yapıyoruz. Bu zararlar bazen kırılma şeklinde olurken bazen de yıpranma şeklinde olabiliyor.

Kırılan ya da yıpranan menteşeler kaliteli kullanım sağlamadığı zamanlarda firma olarak sineklik menteşelerinin eskileri yerine yenilerinin takılmasını sağlıyoruz. Bunun için kullanılan sinekliğe uygun olacak boyut ve özelliklerdeki menteşeleri kullanarak sinekliklerin sorunsuz olmasını sağlıyoruz. Eski menteşeyi çıkardıktan sonra yeni ürünümüzü takıyoruz ve menteşenin piliseli sinekliğin düzgün çalışmasını sağladığından emin olduktan sonra da hizmetimizi tamamlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Pileli sineklik, yaşam alanlarını zararlı hayvanlara korumaları açısından önem arz ediyorlar. Klasik olarak birçok yapılarda menteşeli sineklikler kullanılıyor. Bunların da çabuk hasar görmesi, mevsimsel olarak takılıp, çıkarılmak zorunda olmaları yeni bir arayışa gidilmesine yol açtı. Bunun sonucunda da kullanım avantajı sunan pileli sineklikler modelleri üretilmeye başlandı. Bu yazımızda plise sinekliklerin nasıl yapıldığını bulabilirsiniz.
Plise Sineklikler
Plise sineklikler, akordeon kapı ve açılır cam balkon mantığıyla üretiliyorlar. Yani, sinekliği kapı veya pencere açar gibi değil, sürgülü şekilde yana veya yukarı şekilde açıyorsunuz. Sineklik çerçevesini, kapı veya balkona monte ediyorsunuz. Çerçevenin içindeki raylı tülü de yana veya yukarı çekebiliyorsunuz. Bu sayede her defasında sinekliği takıp, çıkarmak zorunda kalmıyorsunuz. Pileli sineklikler bütün yaşam alanlarındaki kapı ve pencereler için idealdirler. Özellikle gün boyu açık kalması gereken pencereler, balkon kapıları için çok kullanışlıdırlar.
Pileli Sinekliklerin Avantajları
1- Kapı veya pencere pervazlarına monte edildiklerinden yer işgal etmezler. 2- Son derece kullanışlı ve sağlamdırlar. Tül mekanizması raylı kanalda çok rahatlıkla hareket edebiliyor. 3- Tül mekanizması çok sağlamdır. Çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. 4- İstediğiniz ölçülerde üretilebiliyorlar. İsterseniz rengini bile değiştirebilirsiniz. 5- Yedek parçalarının bulunması sayesinde, olası hasarlarda, yeni bir pileli sineklik taktırmak yerine, tamir ettirebiliyorsunuz. Bir pileli sineklik alüminyum çerçeveden, tülden, tülün içinden geçen ipten (çelik veya paraşüt ipi), tülü tutan yan ve dik profilden oluşuyor. Yaşam alanınızdaki kapı ve pencereleriniz için pileli sineklikler yaptırmak istediğinizde, bu sektörde yetkili, uzman ve profesyonel bir firmayla iletişime geçmelisiniz. Uzman ekip, adresinize gelerek, kapı ve pencerelerin ölçülerini alıyorlar. Sinekliği oluşturan çerçeveler farklı kalınlıkta olabiliyor. Fakat burada önemli olan çerçevenin kalınlığı değil, tülün kalitesi ve işlevidir. Öncelikle buna dikkat etmelisiniz. Sineklik ölçülerini alan ekip, imalathanelerinde üretime geçiyorlar. Öncelikle üst, alt, çekme ve yan profilleri kesiyorlar. Daha sonra çerçevenin içine yerleştirilecek tüllerin kesimi yapılıyor. Tüller, yuvalarına oturtulana kadar kapalı kalmaları önemlidir. Daha sonra iplerin geçirilmesi için tüllerde belirli aralıklarla delikler açılıp, “kuş gözü “ yuvaları yerleştiriliyor. İpler geçirilerek bağlanıyor. Bu arada iplerin yönleri de ayarlanıyor. Tül, alt ve üst profil yuvalarına yerleştiriliyor. Tülü hareket ettirecek, yan profil de takılıyor. En son olarak yan ana çerçeveler de alt ve üst profillerdeki yuvalara geçiriliyor. Böylelikle sineklik hazır hale getiriliyor.
Yaz ayları geldiği zaman kapı ve pencereden serin hava ile farklı haşereler giriş yapar. Bunlardan kurtulabilmek için ise evde pileli sineklik ya da diğer sineklik modellerini yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan gerekli malzemeler şunlardır - Mezura - Makas - Bıçak - Tel, hasır ya da plastik, ışık geçirme özelliği olan kumaş - Ahşap ve metal şeritler - Ahşap tutkalı
Evde Sineklik Yapım Tarifi
Yukarıdaki ürünleri kullanarak pileli sineklik veya dilediğiniz farklı sineklik modellerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Öncelikle sinekliğin takılacağı pencereyi ölçün. Daha sonra dikdörtgen şekilde 4 farklı tahtayı bir araya getirip tutkallayın. Çerçevenin dış kısmına metal şerifler geçirin ve tutkalla birleştirin. Daha sonra sineklik olarak kullanacağınız kumaşı bu şeritleri tutkal yardımıyla yapıştırın. Ardından makas yardımıyla fazlalık olan bölümleri kesip atın. İşte evde kullanabileceğimiz sinekliğiniz hazır.
Güvenilir Sineklik Tamir ve Servis Hizmeti
İster hazır alın ister kendiniz yapın pileli sineklik ve diğer tüm modeller belirli zaman içerisinde mutlaka bazı problemler yaratabilir. Bu sorunların üstesinden gelmek ve sağlıklı şekilde sineklik modellerini kullanabilmek için, ne zaman isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışıyla ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda, 7/24 mobil servis hizmeti ile sineklik tamir, bakım ve onarım desteği sağlıyoruz.
Hemen Ara