Kepenk Tamiri

Kepenk tamiri ve kepenk servisi hizmetini uzun yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla İstanbul bölgesine veriyoruz. Teknolojik donanımımızla, kaliteli hizmetimiz ve güçlü referanslarımızla kapı, pencere ve korkuluk sistemlerinin üretim, satış, onarım ve bakım faaliyetlerini yürütüyoruz. Özellikle her türlü dükkan ve mağazanın güvenliğini sağlayan kepenklerin üretimi, tamiri ve servisi hususunda profesyonel desteğimizi sunuyoruz.

Her türlü motor arızalarında kepenk tamiri ekibimizle, gece- gündüz demeden yanınızda oluyoruz. Kaliteli ve kalıcı çözümlerle sorununuzu gideriyoruz.

Kepenk Tamiri Hizmetimiz Nelerdir?

Ticari veya özel faaliyette bulunan her türlü binalar için kepenk servisi ve kepenk tamiri hizmetimiz bulunuyor. Mağaza, dükkân, depo ve garaj gibi binaların girişleri en zayıf noktalardır. Buraların güçlü şekilde desteklenmesi gerekiyor. Bunu da en iyi şekilde yeni nesil kepenklerle yapabilirsiniz. Estetik, kullanışlı ve otomatik kepenk sistemleriyle hem güvenliğinizi sağlamış hem de işletmenizin görüntüsünü bozmamış olursunuz.

Teknolojik donanımımızla ISO ve TSE standartlarında otomatik kepenk üretimi yaparak, sizlere kepenk servisi ve kepenk tamiri hizmeti sunuyoruz. İhtiyacınız ve istekleriniz doğrultusunda, kepenk üretimini yapıp, en hızlı ve sağlam şekilde montajını gerçekleştiriyoruz. Kepenklerinizin uzun ömrünü ve verimli çalışmasını sürdürebilmesi için periyodik bakımlarla sürekli profesyonel desteğimizi sunuyoruz.

Alüminyum ve Çelik Kepenk Sistemleri

Gelişen teknolojiyle birlikte yeni ihtiyaçlar, talepler doğrultusunda için kepenk servisi ve kepenk tamiri şekillenmiştir. Geçmiş yılların gürültülü ve fazla verimli olmayan “darabalar” yerine alüminyum ve çelik sistemler geliştirildi. Hem caydırıcı hem de estetik olan bu sistemleri her yerde görebilirsiniz. Otomatik sistemleri sayesinde hızlı şekilde açıp, kapatabiliyorsunuz.

Kepenk sistemlerini sadece hırsızlık olayları için takmıyoruz. Bu unsurun dışında kar, yağmur, güneş, rüzgâr gibi doğa koşulları ile çamur, su, taş sıçraması, taşlama gibi insani çevresel faktörlere karşı da koruyucu olarak takıyoruz. Yatırımınızın ve sermayenizin her türlü güvenliğini sağlamak adına kepenk servisi ve kepenk tamiri firması olarak yanınızda yer alıyoruz.

Kepenk Alıcısı Tamiri; Kepenk sistemlerinde alıcı ile kumanda bir bütünü oluşturuyorlar. Alıcı arıza verdiğinde aynı model ve marka alıcıyla değiştirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde kumanda çalışmıyor. Farklı bir alıcı takıldığında kumandanın da değişmesi gerekiyor.

Kepenk İmalatı Hizmetimiz

Son teknolojik makinelerimiz ve alanında uzmanlaşmış ekibimizle her ihtiyaca yanıt veren otomatik kepenk imalatı yapıyoruz. Kapı ve pencere sistemlerinin yanı sıra kepenk servisi sadece İstanbul bölgesinde değil, Türkiye’nin her bir yanında başarılı projelere imza attık. Müşterilerimizden aldığımız güçle ve referanslarla yeni projelere imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Müşterilerimizle ticari ilişkilerimiz sadece kepenk satışı ve montajıyla bitmiyor. Çevresel veya doğa faktörlerine bağlı olarak olası sorunlarda kepenk tamiri ve bakımı hizmetimizle de yanınızdayız. Kepenklerinizin ilk günkü gibi sorunsuz çalışması ve uzun yıllar dayanıklılığını sürdürmesi için periyodik bakımlarımızla yanınızdayız.

Alıcılar, genellikle elektriğe bağlı olarak arıza veriyorlar. Alıcı bozulduğunda kepenkleri manuel olarak kullanabiliyorsunuz. Alıcı arızalarında firmamızla irtibata geçtiğinizde, gezici mobil ekibimiz en hızlı şekilde ister aynı model alıcıyı isterseniz yeni model bir alıcıyı takıyorlar. Yeni model alıcı taktığımızda kumandasını da birlikte veriyoruz.

Kepenk Montajı Hizmetimiz

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, yetkili personelimiz kepenk servisi ve kepenk tamiri hakkında detaylı bilgiyi verecektir. Mevcut kepenginizi değiştirmek, yeni bir kepenk siparişi vermek veya onarım için arayabilirsiniz.

Yeni bir kepenk siparişi talebinizde, ekibimiz adresinize gelerek, ölçüleri alıyor. Güvenliğinizi sağlamak ve işletmenin estetiğini uyum sağlaması adına en uygun çözümleri sunuyoruz. Burada seçim size kalmış. Mağaza dekoruna uysun diye ahşan görünümlü bile isteyebilirsiniz. İstekleriniz ve ölçüler belirlendikten sonra en kısa sürede sistemin üretimine başlanıyor. Kepenk sisteminin büyüklüğüne ve özelliğine bağlı olarak süre değişebiliyor.

Size verilen tarihte, iş akışınız aksaklığa uğratılmadan, seri ve güvenli şekilde kepenk sistemi monte ediliyor. Alıcı ve kumanda kontrolü yapıldıktan sonra, çalışır vaziyette size teslim ediyoruz.

Eski Tip Kepenk Bakım Hizmetimiz

Kepenklerin de aynı asansörler gibi periyodik bakıma ihtiyaçları bulunuyor. Çünkü otomatik ve raylı sistem oldukları için kullanıma, çevre şartlarına bağlı olarak verimleri düşebiliyor ve arıza verme olasılıkları yükseliyor. Arıza oluşumunu ve doğacak yüklü maliyeti önlemek için periyodik olarak kepenk sisteminin bakımını yaptırmanızda yarar vardır.

Aşırı toza ve neme maruz kalan sistemler arıza vermeye müsaittir. Periyodik bakımlarla gerekli temizliği yapıp, elektronik aksamları kontrol ediyoruz. Otomatik kepenk sistemleri yağlamayı gerektirmez, bu nedenle rahat çalışsın diye yağlamaya kalkmayın. Kepenklerinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız özellikle elektronik kısmın suyla temas etmesini önleyin.

Kumandalarınızın bozulmasının yanı sıra kaybolmaları da sorun teşkil ediyor. Bu gibi durumlarda kepenk servisi ekibimiz ivedilikle sorununuza çözüm üretiyor. Kepenk sisteminizin alıcı ve kumandasını entegre şekilde değiştirerek, yeni kumandayla kepenk sisteminizi kontrol edebiliyorsunuz.

Otomatik Kepenk Onarım Hizmetimiz

Firmamızın ürettiği otomatik kepenk sistemleri ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü olurlarsa olsun, herhangi bir nedene bağlı olarak arıza verebiliyorlar. Bu durumda endişeye kapılmanız gerekmiyor. Günün her saatinde hizmet veren gezici ekibimiz bulunuyor. Bu ekibimiz sayesinde kepenk servisi ve kepenk tamiri İşlemleriniz hızlı ve güvenli şekilde yerine getiriyoruz.

Kepenk sistemlerinde kullanıma bağlı olarak kepenk motoru, alıcısı ve kumandası arıza verebiliyor. Uzman ve profesyonel kepenk tamiri ekibimiz en seri şekilde size ulaşarak, sorununuzu çözüyor.

Kepenk Motoru Tamiri; Otomatik kepenk askılığı kopması, kepenk sisteminin ağırlığı ve hızlı hareket etmesi gibi durumlarda kepenk motorları arıza verebiliyor. Motor sistemin en önemli parçası olduğu için, arızasında dolayısıyla kepenk de işlevini kaybediyor. Motor içinde bulunan çelik kepenk yayları sistemin belli bir dengede çalışmasını sağlıyor. Bu yaylar arızalandığında sistem tamamen duruyor.

Kepenk Servisi Fiyatları

Firmamızın; ISO, TSE, Kalite Belgesi ve İş Güvenliği Sertifikaları bulunuyor. Bu belgelerle ve standartlara uygun üretimimizle kepenk servisi hizmeti veriyoruz. Firmanıza, mağazanıza, deponuza veya garajınıza en uygun fiyatlarla kepenk sistemi taktırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kepenk sistemlerinin fiyatları; kepenk imalatında kullanılan malzemeye, kepenk ile kapatılacak alanın m² büyüklüğüne, kullanılacak olan ağırlığa uygun motor gücüne ve diğer malzemelerin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, alanın da ölçüsünü ve özelliğini öğrenerek size en avantajlı fiyatları sunuyoruz.

Kepenk Kumanda Tamiri; Sistemi açma-kapama kontrolü sağladığı için kumandalar en çok kullanılan parçalardır. Hassas yapıya sahip oldukları için düşme, suya temas etme, kırılma gibi durumlarda çabuk arıza verebiliyor. Kumandanın arıza vermesi de kepenklerin açılıp-kapanma işlevini ortadan kaldırıyor.

Kepenk Tamiri Fiyatları

Kepenk bakım ve tamirlerinde ustalık, deneyim ve kaliteli hizmet çok önemlidir. Kalitesiz hizmet ve adi işçilikten dolayı birçok kişi ve kuruluşun kepenk sistemleri çabuk arıza verebiliyor. Bunu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına kurumsal kimliğe ve güçlü referanslara sahip firmalarla çalışmanızda yarar vardır.

Kendi monte ettiğimiz kepenk sistemlerinin yanı sıra diğer arıza veren kepenk sistemlerinin de tamirini yapıyoruz. Kepenk tamiri fiyatlarımız, arızanın özelliğine, kullanılacak veya değiştirilecek parçaya göre değişkenlik gösteriyor. Olası arıza ve bakım işlemlerinizde kaliteli ve kalıcı çözümlerimizi en uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

Her türlü montaj, bakım ve onarım işlemleriniz için www.pimapentamirevi.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Whatsapp veya 0536 483 57 62 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal hizmet anlayışı ile ele aldığımız kepenk tamiri konusunda 7/24 destek sağlamaktan memnuniyet duyarız. Uzman kadromuzla gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, bu konuda ne zaman ihtiyacınız olursa bizimle iletişim kurabilirsiniz. Gezici araç servisleri ile gelen uzman kadromuz kepek veya fotoselli kapı arızaları konusunda akılcı çözüm yöntemleri sunuyor. İş yerlerinizin güvende olduğunu bilerek evinizde rahatça uyuyabilmeniz için, kepenk sistemlerinin sorunsuz şekilde çalışması adına en iyi kepenk servisi desteği sağlamaktayız.
Profesyonel Kepenk Tamiri
Mağaza ya da dükkan vitrinleri ile beraber benzeri gibi pek çok kısım adına kepenkler büyük öneme sahiptir. Bu sistemlerin verimli ve düzgün çalışabilmesi için, kepenk tamiri profesyonel hizmet anlayışı ile desteklenmektedir. Bu konuda tamir ve onarım ile beraber periyodik bakım hizmeti, 7/24 düzenli şekilde sağlanıyor. Gerek ev ya da gerek işyerlerindeki zayıf alanlarının korunmasına imkan sağlayan bu sistemler, belli başlı bazı sebeplerden dolayı sorun yaratabilir. Mekanik kısımlarında ortaya çıkan bu problemler karşısında kepenk servisi hizmeti için sitemiz üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Güvenilir Kepenk Servisi
Gelişen teknoloji ve günümüz sistemlerine ayak uydurduğumuz kepenk tamiri hizmetleri konusunda, her türlü ürününüz için sorunları kısa sürede çözmekteyiz. Ele aldığımız Ar-ge çalışmaları doğrultusunda kullandığınız sistem dahilinde, herhangi bir sorun için kepenk servisi olarak mobil araçlarımız ile dilediğiniz zaman adresinize ulaşıyoruz.
Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı panjurlar artık önemli bir ihtiyaç halini almıştır. Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından korumayı sağlamaktadır. Ayrıca evlerin fazla ısıya maruz kalmasını engeller. Panjurların çok sık kullanılması sebebiyle bazen arızalar oluşmaktadır. Bu anlamda sizlere panjur ve kepenk tamir hizmeti sunmaktayız.
Panjur Tamiri Hizmetleri
Kış mevsimlerinde kirli hava, yağmur ve ısı izolasyonunda yüksek verimli olması, yaz aylarında ise güneş ışınlarından koruması sebebiyle panjurlar pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca ses izolasyonunda da oldukça etkili olan panjurlar bazı durumlarda bozulmalar yaşanabilir. Bu anlamda panjur tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Panjurlar arızalanmasının pek çok nedenleri bulunabilir. Cam temizlikleri sırasında paletin sıkışması, yukarı ve aşağı kapatılıp açılırken altında herhangi bir şey unutulması ve sıkışması gibi nedenler panjurlara zarar verir ve arızalanabilir. Panjur tamiri doğrultusunda profesyonel ekiplerimiz ile 7/24 sizlere hizmet sunmaktayız. Bizimle iletişime geçip panjur tamiri hizmetimiz hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.
Kepenk Tamir Hizmeti
Hizmet verdiğimiz günden beri özenli ve dikkatli işler yaparak sektörün önemli isimlerinde olmayı başardık. Kepenk montajı, kepenk tamir hizmetlerimiz sizlere günün her saati hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek kepenk tamir hizmetlerimiz hakkında detaylıca bilgiye sahip olabilirsiniz.
Hemen Ara