Stor Sineklik

Stor sineklik modelleri, yaz aylarında rahat bir uyku çekmek için kullanışlı ve pratiktir. Sinekliğin bozulması veya kullanılmaz hale gelmesi, sineklerin odaya girmesine neden olur. Kirli yerlerde gezen ve pis ortamlarda bulunan bu canlılar, sağlığımızı tehdit etmektedir. Özellikle enfeksiyona neden olan bu uçan böcekler için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Tifoya ve enfeksiyona sebep olan bu uçan böceklerden korunmanın en pratik yolu özel sinekliklerdir.

Pencere dünyasının en önemli seçeneklerinden biri stor sineklik modelleridir. Sabit modellerin yanı sıra yukarıdan aşağı açılıp kapanabilen modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller, pencerenin kullanım özelliğini artırmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu sinekliğin mekanizması bozulabilir. Bu durumda kısa sürede tamir işlemi gerçekleştiren ekibimizi çağırabilirsiniz. 7/24 tamir, bakım ve onarım hizmeti sunan ekibimiz, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Bozuk sineklikler, sağlık açısından ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle profesyonel tamir seçeneklerine ihtiyaç vardır.

 

 

Stor Sineklik Tamiri

Tamir işlemlerinde profesyonel firmaların tercih edilmesi, stor sineklik tamiri konusunda etkili sonuç elde etmek için önemlidir. İlk aşamada müşteri hizmetlerini aramak suretiyle randevu almalısınız. Randevu saatinden önce ekibimiz sizinle irtibata geçmektedir. Son dakikada işiniz çıkarsa, yeni bir tarihe randevu verilmektedir. Randevu işlemlerinde yapacağınız değişiklikleri, müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz. Elemanlarımız, sizin için yeni bir randevu saati belirleyebilir.

Randevu alırken, kimlik bilgileri ve adres bilgileri eksiksiz bir şekilde verilmelidir ve stor sineklik arıza bilgileri eksiksiz verilmelidir. Ekibimiz, gerekli yedek parçaları servis aracında hazır etmektedir. Gerektiği zaman yedek parça takviyesi yapılarak, kısa sürede arıza tamir edilmektedir. Frenleme sistemi, rulo sistemi ve yırtılma gibi arızalar, kısa sürede tamir edilmektedir. Fiber glass yanmaz tel değişimi, rulo mekanizması ve ray mekanizması, bu kategoride tamir edilmektedir.

Tamir işlemlerinde dikkat edilecek hususlardan biri de, gereksiz bir şekilde parça değişiminin yapılmamasıdır. Firmamız, bu konuda profesyonel çözüm seçeneklerini tercih etmektedir ve gereksiz parça değişimi yapmamaktadır. Arıza, yedek parçasız tamir ediliyorsa, ekibimiz sorunsuz bir şekilde tamir yapmaktadır. Yedek parça gerekirse, firma elemanlarımız araçtan gerekli yedek parçaları alarak tamir işlemini bitirmektedir.

Stor Sineklik Fiyatları

Tamir işlemlerinde fiyat seçenekleri, adresin uzaklığı ve arıza özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sineklere karşı kimyasal ilaçların kullanılması, ev ahalisi için ciddi bir tehdit unsurudur. Bu nedenle stor sineklik modelleri, sağlık açısından daha faydalıdır. Sağlık açısından faydalı olan ve oldukça pratik olan sineklikler, gerek montaj olsun, gerekse tamirat olsun, profesyonel çözüm seçeneğine ihtiyaç duymaktadır. Amatör montaj veya tamir işlemleri, sinekliğin kullanım kalitesini olumsuz yönde etkiler.

Firmamız, yılın her gününde hizmet vermekle birlikte, yaz aylarında daha yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Stor sineklik tamir işlemlerinde ekibimiz sizin istediğiniz zaman diliminde servise gelmektedir. Bu konuda esnek olan ekibimiz, mesai dışı zamanlarda ve hafta sonlarında servis imkanı sunmaktadır. Bütün modellerin tamir ve bakım işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Servis işlemlerinde firmamız, adresinizin uzaklığına göre saat vermektedir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu veya ulaşımın zorlaştığı zamanlarda süre uzamaktadır. Servis aracı arıza yaptığı zaman, yeni bir araç yola çıkmaktadır. Acil tamir hizmeti talep ederseniz, en yakın servis adresinize yönlendirilmektedir.

Olumsuz hava koşulları, trafik yoğunluğu ve yol çalışmaları, servis hizmetimizin önündeki engellerdir. Zaman kaybı yaşatan durumları önceden hesap eden ekibimiz, gerekli önlemleri alarak söz verdiği zamanda adrese ulaşmaktadır. Sıcak yaz günlerinde veya soğuk kış günlerinde, zamanında adrese ulaşıyoruz.

Profesyonel İşçilik

Bu sektörde en büyük problemlerden biri kuşkusuz işçiliktir. Bu gün için her eline tornavida alan tamirci oluyor. Bu nedenle stor sineklik tamir ve bakım işlemlerinde istenilen sonuç elde edilemiyor. Genellikle arıza tamir işlemlerinde karşımıza çıkan sorunlar, amatör tamir yöntemlerinin meydana getirdiği sonuçlardır. Yanlış takılan parçalar, zamanla kullanım problemi çıkarmaktadır. Özellikle sinekliğin montajında gerekli hesaplamaların yapılmamış olması, açma ve kapama problemi meydana getirmektedir. Firmamız, bu konuyu ciddi bir şekilde ele alarak, servis ekibini deneyimli ve işini meslek edinmiş elemanlarla oluşturmuştur.

Profesyonel İşçilikte Çözümlerimiz

1- Söz verilen zamanda adrese ulaşmak, servis hizmetinin en önemli konularından biridir. Firma elemanlarımız, söz verdiği zamanda adrese ulaşmaktadır. Her zaman için ekibimiz zamana karşı yarışmaktadır. Gün içerisinde birden fazla adrese söz veriyoruz. Bu nedenle her müşteri için belli bir servis süresi tayin ediyoruz.

2- Bu kategoride yerinde tamir ve bakım işlemi yapılmaktadır. Yerinde tamir işlemleriyle, zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz. Sizin için uygun bir zamanda tamir işleminin yapılması, iş dünyasında ve sosyal hayatta problem yaşamanızı önlemektedir. İşinden izin alamayanlar veya vakti olmayanlar, en uygun zamana randevu alabilir.

3- Müşteri onayı olmadan hareket etmeyen elemanlarımız, tamir, servis ve yedek parça ücreti onaylandıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Bu konuda her zaman için müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz. Elemanlarımız sürpriz fiyat çıkarmamaktadır. Fiyatlar açık bir şekilde ifade edilmektedir ve müşteri onayına sunulmaktadır.

4- Tamir işlemi esnasında gerekli olan yedek parçalar, elemanlarımız tarafından tedarik edilmektedir. Servis işlemlerimizde, parça ücreti ve servis ücreti farklı bir şekilde değerlendirilmektedir. Bu ücretler düzenli bir şekilde güncellenmektedir. Bütün modeller için yedek parça temin edebiliyoruz. Sadece arıza bilgilerini vermeniz yeterlidir.

5- Kısa sürede tamir işleminin gerçekleştirilmesi herkesin istediği bir hizmettir. Firma olarak hızlı, etkili ve pratik elemanları servise dahil ediyoruz.

Pratik özellikleriyle diğer sinekliklere nazaran daha kullanışlı özelliklere sahip olan stor sineklik, pvc özelliğine sahip bütün girişlere ve pencerelere kolaylıkla uygulanabilir. Açma ve kapama fonksiyonu diğer modellere nazaran çok daha kullanışlıdır. Modern tasarımıyla kullanım kalitesi sunan bu ürünler, profesyonel tamir seçeneklerine ihtiyaç duymaktadır. Tamir işlemlerinde ve servis hizmetinde çıkabilecek problemler konusunda personelimiz deneyimlidir. Personelimiz çıkabilecek problemler konusunda pratik çözüm seçeneği sunmaktadır.

Neden Profesyonel Servis Tercih Edilmelidir?

Yaz aylarında sağlıklı bir şekilde sinekleri dışarıda tutan tüller, zamanla yırtılabilir. Bu gibi durumlarda amatör yöntemler, sinekliğin zarar görmesine neden olur. Yırtılan veya çerçeveden çıkan stor sineklik tülleri, yaz aylarında hem çirkin bir görüntü oluşturur, hem de sineklerin içeri girmesine neden olur. Bu durumda kısa sürede kesin çözüm üreten profesyonel servis ekiplerimiz çağrılmalıdır. Ekibimiz, gerekli yedek parçaları beraberinde getirerek, kısa sürede teslim etmektedir.

Tamir işlemlerinde en önemli konu yedek parçadır. Amatör yöntemlerle tamir işlemi yapanlar, genellikle gerekli yedek parçaları bulamamaktadır. Bu durumda orijinal olmayan parçalar montajlanmaktadır. Firmamız, bu konuda bir adım öndedir ve sizin bulamadığınız yedek parçaları kolaylıkla tedarik etmektedir. Orjinal olmayan parçaların montajlanması, sinekliğin kullanım kalitesini ve ömrünü olumsuz bir şekilde etkilemektedir.

Bu ürünün en önemli özelliği yukarıdan aşağı kapanıp açılabilmesidir. Sabit sinekliklerde pencereyi kullanmanız imkansızdır ancak stor sineklik ürününde sinekliği yukarı çekerek pencereyi kullanabilirsiniz. Genellikle açma ve kapama mekanizması arızalanmaktadır. Bunun nedeni ise, pencerenin sıklıkla kullanılmasıdır. Sinekliğin usulüne uygun şekilde kullanılmaması, kısa sürede kullanım dışı kalmasına neden olmaktadır. Ekiplerimiz, sinekliğin kullanımı konusunda da bilgi vermektedir.

Hemen Ara
WhatsApp Destek