Stor Sineklik

Stor sineklik modelleri, yaz aylarında rahat bir uyku çekmek için kullanışlı ve pratiktir. Sinekliğin bozulması veya kullanılmaz hale gelmesi, sineklerin odaya girmesine neden olur. Kirli yerlerde gezen ve pis ortamlarda bulunan bu canlılar, sağlığımızı tehdit etmektedir. Özellikle enfeksiyona neden olan bu uçan böcekler için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Tifoya ve enfeksiyona sebep olan bu uçan böceklerden korunmanın en pratik yolu özel sinekliklerdir.

Pencere dünyasının en önemli seçeneklerinden biri stor sineklik modelleridir. Sabit modellerin yanı sıra yukarıdan aşağı açılıp kapanabilen modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller, pencerenin kullanım özelliğini artırmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu sinekliğin mekanizması bozulabilir. Bu durumda kısa sürede tamir işlemi gerçekleştiren ekibimizi çağırabilirsiniz. 7/24 tamir, bakım ve onarım hizmeti sunan ekibimiz, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Bozuk sineklikler, sağlık açısından ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle profesyonel tamir seçeneklerine ihtiyaç vardır.

 

 

Stor Sineklik Tamiri

Tamir işlemlerinde profesyonel firmaların tercih edilmesi, stor sineklik tamiri konusunda etkili sonuç elde etmek için önemlidir. İlk aşamada müşteri hizmetlerini aramak suretiyle randevu almalısınız. Randevu saatinden önce ekibimiz sizinle irtibata geçmektedir. Son dakikada işiniz çıkarsa, yeni bir tarihe randevu verilmektedir. Randevu işlemlerinde yapacağınız değişiklikleri, müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz. Elemanlarımız, sizin için yeni bir randevu saati belirleyebilir.

Randevu alırken, kimlik bilgileri ve adres bilgileri eksiksiz bir şekilde verilmelidir ve stor sineklik arıza bilgileri eksiksiz verilmelidir. Ekibimiz, gerekli yedek parçaları servis aracında hazır etmektedir. Gerektiği zaman yedek parça takviyesi yapılarak, kısa sürede arıza tamir edilmektedir. Frenleme sistemi, rulo sistemi ve yırtılma gibi arızalar, kısa sürede tamir edilmektedir. Fiber glass yanmaz tel değişimi, rulo mekanizması ve ray mekanizması, bu kategoride tamir edilmektedir.

Tamir işlemlerinde dikkat edilecek hususlardan biri de, gereksiz bir şekilde parça değişiminin yapılmamasıdır. Firmamız, bu konuda profesyonel çözüm seçeneklerini tercih etmektedir ve gereksiz parça değişimi yapmamaktadır. Arıza, yedek parçasız tamir ediliyorsa, ekibimiz sorunsuz bir şekilde tamir yapmaktadır. Yedek parça gerekirse, firma elemanlarımız araçtan gerekli yedek parçaları alarak tamir işlemini bitirmektedir.

Stor Sineklik Fiyatları

Tamir işlemlerinde fiyat seçenekleri, adresin uzaklığı ve arıza özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sineklere karşı kimyasal ilaçların kullanılması, ev ahalisi için ciddi bir tehdit unsurudur. Bu nedenle stor sineklik modelleri, sağlık açısından daha faydalıdır. Sağlık açısından faydalı olan ve oldukça pratik olan sineklikler, gerek montaj olsun, gerekse tamirat olsun, profesyonel çözüm seçeneğine ihtiyaç duymaktadır. Amatör montaj veya tamir işlemleri, sinekliğin kullanım kalitesini olumsuz yönde etkiler.

Firmamız, yılın her gününde hizmet vermekle birlikte, yaz aylarında daha yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Stor sineklik tamir işlemlerinde ekibimiz sizin istediğiniz zaman diliminde servise gelmektedir. Bu konuda esnek olan ekibimiz, mesai dışı zamanlarda ve hafta sonlarında servis imkanı sunmaktadır. Bütün modellerin tamir ve bakım işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Servis işlemlerinde firmamız, adresinizin uzaklığına göre saat vermektedir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu veya ulaşımın zorlaştığı zamanlarda süre uzamaktadır. Servis aracı arıza yaptığı zaman, yeni bir araç yola çıkmaktadır. Acil tamir hizmeti talep ederseniz, en yakın servis adresinize yönlendirilmektedir.

Olumsuz hava koşulları, trafik yoğunluğu ve yol çalışmaları, servis hizmetimizin önündeki engellerdir. Zaman kaybı yaşatan durumları önceden hesap eden ekibimiz, gerekli önlemleri alarak söz verdiği zamanda adrese ulaşmaktadır. Sıcak yaz günlerinde veya soğuk kış günlerinde, zamanında adrese ulaşıyoruz.

Profesyonel İşçilik

Bu sektörde en büyük problemlerden biri kuşkusuz işçiliktir. Bu gün için her eline tornavida alan tamirci oluyor. Bu nedenle stor sineklik tamir ve bakım işlemlerinde istenilen sonuç elde edilemiyor. Genellikle arıza tamir işlemlerinde karşımıza çıkan sorunlar, amatör tamir yöntemlerinin meydana getirdiği sonuçlardır. Yanlış takılan parçalar, zamanla kullanım problemi çıkarmaktadır. Özellikle sinekliğin montajında gerekli hesaplamaların yapılmamış olması, açma ve kapama problemi meydana getirmektedir. Firmamız, bu konuyu ciddi bir şekilde ele alarak, servis ekibini deneyimli ve işini meslek edinmiş elemanlarla oluşturmuştur.

Profesyonel İşçilikte Çözümlerimiz

1- Söz verilen zamanda adrese ulaşmak, servis hizmetinin en önemli konularından biridir. Firma elemanlarımız, söz verdiği zamanda adrese ulaşmaktadır. Her zaman için ekibimiz zamana karşı yarışmaktadır. Gün içerisinde birden fazla adrese söz veriyoruz. Bu nedenle her müşteri için belli bir servis süresi tayin ediyoruz.

2- Bu kategoride yerinde tamir ve bakım işlemi yapılmaktadır. Yerinde tamir işlemleriyle, zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz. Sizin için uygun bir zamanda tamir işleminin yapılması, iş dünyasında ve sosyal hayatta problem yaşamanızı önlemektedir. İşinden izin alamayanlar veya vakti olmayanlar, en uygun zamana randevu alabilir.

3- Müşteri onayı olmadan hareket etmeyen elemanlarımız, tamir, servis ve yedek parça ücreti onaylandıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Bu konuda her zaman için müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz. Elemanlarımız sürpriz fiyat çıkarmamaktadır. Fiyatlar açık bir şekilde ifade edilmektedir ve müşteri onayına sunulmaktadır.

4- Tamir işlemi esnasında gerekli olan yedek parçalar, elemanlarımız tarafından tedarik edilmektedir. Servis işlemlerimizde, parça ücreti ve servis ücreti farklı bir şekilde değerlendirilmektedir. Bu ücretler düzenli bir şekilde güncellenmektedir. Bütün modeller için yedek parça temin edebiliyoruz. Sadece arıza bilgilerini vermeniz yeterlidir.

5- Kısa sürede tamir işleminin gerçekleştirilmesi herkesin istediği bir hizmettir. Firma olarak hızlı, etkili ve pratik elemanları servise dahil ediyoruz.

Pratik özellikleriyle diğer sinekliklere nazaran daha kullanışlı özelliklere sahip olan stor sineklik, pvc özelliğine sahip bütün girişlere ve pencerelere kolaylıkla uygulanabilir. Açma ve kapama fonksiyonu diğer modellere nazaran çok daha kullanışlıdır. Modern tasarımıyla kullanım kalitesi sunan bu ürünler, profesyonel tamir seçeneklerine ihtiyaç duymaktadır. Tamir işlemlerinde ve servis hizmetinde çıkabilecek problemler konusunda personelimiz deneyimlidir. Personelimiz çıkabilecek problemler konusunda pratik çözüm seçeneği sunmaktadır.

Neden Profesyonel Servis Tercih Edilmelidir?

Yaz aylarında sağlıklı bir şekilde sinekleri dışarıda tutan tüller, zamanla yırtılabilir. Bu gibi durumlarda amatör yöntemler, sinekliğin zarar görmesine neden olur. Yırtılan veya çerçeveden çıkan stor sineklik tülleri, yaz aylarında hem çirkin bir görüntü oluşturur, hem de sineklerin içeri girmesine neden olur. Bu durumda kısa sürede kesin çözüm üreten profesyonel servis ekiplerimiz çağrılmalıdır. Ekibimiz, gerekli yedek parçaları beraberinde getirerek, kısa sürede teslim etmektedir.

Tamir işlemlerinde en önemli konu yedek parçadır. Amatör yöntemlerle tamir işlemi yapanlar, genellikle gerekli yedek parçaları bulamamaktadır. Bu durumda orijinal olmayan parçalar montajlanmaktadır. Firmamız, bu konuda bir adım öndedir ve sizin bulamadığınız yedek parçaları kolaylıkla tedarik etmektedir. Orjinal olmayan parçaların montajlanması, sinekliğin kullanım kalitesini ve ömrünü olumsuz bir şekilde etkilemektedir.

Bu ürünün en önemli özelliği yukarıdan aşağı kapanıp açılabilmesidir. Sabit sinekliklerde pencereyi kullanmanız imkansızdır ancak stor sineklik ürününde sinekliği yukarı çekerek pencereyi kullanabilirsiniz. Genellikle açma ve kapama mekanizması arızalanmaktadır. Bunun nedeni ise, pencerenin sıklıkla kullanılmasıdır. Sinekliğin usulüne uygun şekilde kullanılmaması, kısa sürede kullanım dışı kalmasına neden olmaktadır. Ekiplerimiz, sinekliğin kullanımı konusunda da bilgi vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Stor sineklik, küçük pencereli yaşam alanları, özellikle mutfak pencereleri için estetik ve modern aksesuarlardır. Hem dekoratif hem de kullanışlıdırlar. İhtiyacınız kadar olan ışığı içeri almanızı sağlarlar. Bununla birlikte hem güneş ışınlarından, yabancı gözlerden ve zararlı hayvanlardan aynı anda korunmak istiyorsanız stor sineklik taktırabilirsiniz. Kaplatacağınız film ve renklerle hem perde hem de sinekliği aynı anda kullanabiliyorsunuz. Koçtaş, Türkiye’nin en bilinen yapı malzemeleri satan mağazalarından biridir. Burada her türlü yapı malzemelerini bulabilirsiniz. Stor sineklikle birlikte birçok sineklik türünü de burada bulabilirsiniz. Burada önemli olan, pencere ölçülerinizi tam olarak bilmenizdir. Koçtaş’ın resmi internet sitesinden stor sineklik modellerini inceleyip, ebatlarını öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan konularda en yakın şubesine gidebilir veya telefon açabilirsiniz.
Stor Sineklik Özellikleri
Stor sineklikler pencereler için dizayn edilseler de, kapılar için de pileli sineklik mantığıyla monte edilebiliyorlar. Fakat pencerelerdeki gibi çekip, bırakma işlevini yapamıyorsunuz. Kapılarda daha ziyade manuel olarak elinizle çekerek, açıp veya kapatabiliyorsunuz. Stor sineklikler aşağıya ve yukarıya doğru hareket eden sistemlerdir. Yukarıda bulunan kutu içinde silindire benzeyen kasnak ve tülün kasnağa bağlı hareket etmesini sağlayan iç kısmında yay sistemi bulunuyor. Sineklikte fiberglas, yanmaya karşı dayanıklı tül kullanılıyor. Bu tül sarmal yay sayesinde, kasnakta toplanıyor veya aşağı doğru iniyor. Tülün altında çekme ipi bulunuyor. Bütün mekanizmayı bu ip harekete geçiriyor. Çekme pozisyonunuza göre tül aşağı-yukarı hareket ediyor. Stor sineklikler plastik aksamlardan oluşuyor. Kasnağı ve tülü koruyan bölüm dayanıklı extrude alüminyumdan oluşuyor. Stor sineklikler herhangi bir kimyasal madde içermiyor. Frenleme sistemi sayesinde kullanım rahatlığı sağlıyor. Ayrıca film kaplama sayesinde istenilen renge çevirebilirsiniz. Bu sayede fazladan perde kullanmak zorunda kalmazsınız.
Stor Sineklik Nasıl Takılıyor?
Stor sineklikler kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra montajları da çok kolaydır. Önemli olan stor sinekliği pencere ölçülerine göre yaptırmanızdır. Ölçüler tutmadığı zaman, büyük sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle pencere veya kapı ölçülerinizin çok hassas alınması önemlidir. Stor sinekliği, pencere veya kapının üstüne monte etmiyorsunuz. Dış çerçeveye monte ediyorsunuz. Aksi taktirde pencere veya kapı sisteminiz çalışmayacaktır. Dışarıdan çerçeve köşebentlerinden vidalarla pervaza monteliyorsunuz. Montaj konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, Koçtaş’ın resmi sitesinde stor sineklikler hakkında bilgiler yer alıyor. Buradan yardım alabilirsiniz.
Yaz aylarını rahatça geçirmek ve sağlıklı bir uyku konusunda stor sineklik modelleri vazgeçilmezdir. Her çeşit kapı ve pencereye rahatlıkla uyum sağlayabilen bu sistemler, şeffaf bir yapıya sahiptir ve güneşe dayanıklıdır. Özel bir plastikten üretimi gerçekleştirilen bu tasarımlar, belirli sebeplerden dolayı bazı zamanlar sorun yaratabilmektedir. Doğal olarak yaşanan bu problemler karşısında ise profesyonel tamir desteği elde etmek büyük öneme sahiptir. Bu konuda bize güvenebilir ve 7/24 kurumsal bir destek alabilirsiniz.
Sineklik Çeşitleri Nelerdir?
Sivrisineklerden korunmak için sineklik çeşitleri en çok yaz aylarında kullanılır. Aynı zamanda her türlü haşerelerin işyeri ya da evlere girmesine engel teşkil etmektedir. Yani kapalı alanda etkin şekilde koruduğundan, mutlaka sağlıklı biçimde çalışmalıdır. Bu konuda amaca göre farklı yerlerde kullanılabilecek değişik sineklik çeşitleri bulunuyor. - Menteşeli sineklik modelleri - Pileli (plise) sineklik çeşitleri - Özel tasarım stor sineklik modelleri - Sürgülü sineklikler
Profesyonel Sineklik Servis Hizmeti
Amaca uygun olarak kurumsal bir anlayışla ele aldığımız hizmet dahilinde, stor sineklik ve diğer tüm modeller için servis desteği sunmaktayız. Tamir ve onarım ile beraber periyodik bakım konusunda 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara