Volkswagen Kapı Tamiri

Firmamız, volkswagen kapı tamiri yaptığı gibi volkswagen sürme kapı tamiri ile birlikte montajını da yapıyor. Yaşam veya iş alanınızın daha ferah ve geniş görünmesini istiyorsanız, Volkswagen kapı modelleri sizin için idealdir. Bu konuda sizin tek yapacağınız işlem, bizimle irtibata geçmektir. Bize kapınızın yükseklik ve genişlik ölçülerini vermeniz yeterlidir. Sizin de seçiminizle birlikte en uygun sistemi belirliyoruz.

 

Özellikle volkswagen kapı tamiri uygulamalarında probleminizi en kısa sürede gideriyoruz. Arabaların yandan açılma mantığından hareketle üretilen sürme kapı tamiri hususunda yeterli deneyime ve uzmanlığa sahibiz.

 

Plastik Pencere ve Panjur sektöründe yılların verdiği deneyim, tecrübe ve vatandaşlarımızın takdiriyle tercih edilmenin gururunu yaşıyoruz. Plastik pencere sistemleri, alüminyum doğrama, panjur uygulamaları alanlarında projelendirme ve uygulama alanlarında halkımızın hizmetindeyiz.

 

Hizmetimiz üretim, projelendirme ve satış işlemleriyle sona ermiyor. Satış sonrası hizmetimiz ve olası tadilat/tamirat işlemlerinde de sürekli yanınızdayız. Cam, pencere, kapı, küpeşte, duşa kabin, otomatik kepenek imalat ve tamirlerini büyük hassasiyetle yerine getiriyoruz.

 

 

Volkswagen Kapı Tamiri Hakkında

 

Uzman ve profesyonel personellerimiz volkswagen kapı tamiri yanı sıra eviniz ya da iş yeriniz için en ideal kapı sistemi konusunda rehberlik yapıyorlar. Profesyonel rehberliğimiz ve yönlendirmemiz sayesinde hem doğru seçim yapmış oluyorsunuz hem de ilerde oluşabilecek hataları önlemiş oluyorsunuz.

 

İstanbul ve çevre ilçelerdeki müşterilerimizin kapı siparişlerinde en doğru ölçüyü almak adına personel gönderiyoruz. Ev veya iş yerinin özelliğine göre maksimum verim sağlayacak, uzun vadede volkswagen sürme kapı tamiri gerektirmeyecek sistemi öneriyoruz.

 

Hangi markanın ürününü kullanırsanız kullanın sürme kapı tamiri hususunda uzman olan personellerimiz tamiratlarını yapabiliyorlar.

 

Volkswagen Kapıların Özellikleri

 

Volkswagen sürme kapı sistemlerini gardıroplarda ve plastik kapı/pencerelerde kullanılan raylı sistemlerle karıştırmayınız. Gardıroplarda ve plastik kapı/pencere sistemlerinde raylı sistem doğramanın içinden geçiyor. Doğramanın altından ve üstünden açılan kanal boyunca yanlara açılım sağlanıyor. Kanatlar, doğramanın içinde olduğu için mekanizmaya yük bindirmiş oluyor.

 

Volkswagen sürme kapı sisteminde açılabilir özellikte rulmanlar, doğramanın yanlarına monte edilmiş. Paslanmaz çelikten üretilen bu rulmanlar sayesinde doğrama ile kanat açıklığı sağlanıyor. Kanatların yandan hareket etmesi sonucunda da doğramaya aşırı yük binmemiş oluyor. Doğramaya yük binmediği için rahatlıkla sürgüleme işlemini yapabiliyorsunuz.

 

Sürme kapı sistemleri, açma-kapama kolaylığı ve maksimum havalandırma avantajı sunuyor. Üsten açılma (vasistas) özelliği sayesinde çocukların/evcil hayvanların girip çıkmasını engellemiş olursunuz. Bu özelliği sayesinde yaşam alanınızı perdelerinizin uçuşmasını önleyerek, havalandırmış da oluyorsunuz. Ayrıca maksimum ısı ve ses yalıtımıyla birlikte su sızdırmazlık özelliklerine de sahiptirler.

 

Sürme kapıların tam ve yarı otomatik sistem çeşitleri bulunuyor. Her iki sistemde de kilitleme mekanizması ve yalıtım mevcuttur. Tam otomatik sistemler büyük alanlar ve iş yerleri için idealdir. Ebatları büyük olduğu için kullanımda titizlik gösterilmesi gerekiyor. Bu nedenle volkswagen kapı tamiri ile sorunuyla karşılaşmamaları için evlerde yarı otomatik sistemleri öneriyoruz.

 

Volkswagen Kapı Montajı

 

Yaşam ve iş alanlarının yeterli genişliğe sahip olmadığı durumlarda kapı ve pencere kanatları büyük sorunlar doğurabiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için raylı sistem yandan açılır kapı ve pencereler üretilmeye başlandı. Böylece yanlara açılır-kapanır kanatlar sayesinde alanlarınız daralmamış oluyor.

 

Almanya merkezli olarak üretimi yapılıyor. Kullanım avantajı ve kolaylığı sağlaması açısından büyük rağbet görmektedir. Bunun sonucunda da; Roto, Aubi, Uss, Fornax, Bab gibi markalar da bu sistemi üretmeye başladılar.

 

Kullanılacak alanın ölçüleri doğrultusunda isteğinize bağlı olarak kanat boyunu ve ağırlığını ayarlıyoruz. Müşterilerimizin ilerde volkswagen kapı tamiri sorunu yaşamamaları için sistemleri 2, 3 veya 4 kanatlı olarak yapıyoruz. Her bir kanat mekanizma içine gömüldüğünden estetik ve görünümden bir şey kaybetmiyorsunuz.

 

Yaşam alanınızın veya işyerinizin alan ölçüsüne bağlı olarak 6,5 metreye kadar volkswagen kapı sistemlerinin montajını yapıyoruz. Montaj için size verilen gün ve saatte gelen montaj ekibimiz, büyük titizlikle ve hassasiyetle montajı yapıyorlar. Kullanım ve bakım konusunda sizi detaylı şekilde bilgilendiriyorlar.

 

Volkswagen Kapı Sistemlerinin Tamiri

 

Volkswagen kapı sistemleri her ne kadar son teknolojiyle ve birinci sınıf kaliteyle üretilse de bazı nedenlerden dolayı özelliğini kaybedebiliyor. Özelliğini yitiren kapılar, kullanımda sorunlar çıkarmaya başlıyorlar. İstenilen randımanı alamadığınız için konforunuzu sağlayan sistem baş ağrınız oluyor.

 

Volkswagen kapı sistemleri çevre koşulları, montaj veya kullanım hatasından dolayı volkswagen kapı tamiri isteyebilir. Bu son sistem kapılar, yeterli deneyime ve profesyonelliğe sahip olmayan kişi ve firmalar tarafından takılabiliyor. Teferruatı bol ve hassas olan bu kapı sistemleri doğru ölçüde montajı yapılmadığı zaman, bir süre sonra volkswagen kapı tamiri istiyor.

 

Kullanım rahatlığı sağlaması için taktırdığınız kapı sistemlerinin bir süre sonra volkswagen sürme kapı tamiri istemesi canınızı sıkabilir. Montajdan bir süre sonra sürme kapı tamiri ile karşılaşmamak, en doğru montaj ve kullanımı sağlamak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Çarpma, kırma, doğa olayları ve tadilat gibi durumlarda da volkswagen sürme kapı tamiri gerekebiliyor. Kullanım veya çevre şartlarına bağlı olarak;

– Kol kırılabilir veya bozulabilir,

– Alt araba takımı kırılabilir veya ayarı kaçabilir,

– Kanat ayarları kaçabilir, kapanmasını engelleyebilir,

– Raylar ve rulman takımları yıpranmış olabilir. Bu ve buna benzer problemleri yaşadığınızda volkswagen sürme kapı tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece sürme kapı tamiri konusunda değil bilgi veya öneri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Sürme kapılar camdan olduğu için en çok cam değişikliği talebi ile karşılaşıyoruz. Herhangi nedenlerden dolayı kapılar çift cam olsa bile kırılabiliyorlar. Sadece bir yönünün kırılması bile kapının özelliğini kaybetmesine yol açıyor. Böyle bir aksilikle karşılaştığınızda en hızlı şekilde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz adresinize gelene kadar, kapınızı emniyete almanız önemlidir. Kırık cam parçalarının tehlikeli sonuçlar doğurmasını istemezsiniz.

 

Ekibimiz belirttiğiniz adresinize en kısa sürede geliyor. Kapıdaki kırık camlar temizleniyor. Herhangi bir tahribat olup olmadığını kontrol ediyoruz. Kapının ölçülerini alarak, aynı ölçüde ve özellikte yeni cam sistem hazırlıyoruz. Hazırladığımız cam sistemi kapıya takarak, konforunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

 

Hizmetimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

 

Firmamız, imalat, satış, montaj ve sürme kapı tamiri konusunda daima halkımızın yanındadır. Kapı ve pencere sistemlerinde hizmet kalitesinden ödün vermeden ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüt ve referanslarla çalışma azmimiz artarak 7/24 hizmet veriyoruz.

 

Güler yüzlü, uzman ve profesyonel iş ahlakına sahip ekibimiz satış, montaj, satış sonrası ve volkswagen kapı tamiri işlemlerinizde sürekli yanınızdadır.

 

Firmamıza, 0536 483 57 62 numaralı çağrı hattımızdan ulaşabilirsiniz. İsterseniz çağrı bırakabilirsiniz. En kısa sürede ilgili personelimiz size geri dönüş sağlayacaktır. İsterseniz bu numaradan whatsapp destek hattımıza bilgi, öneri, şikayet veya volkswagen kapı tamiri bilgisi bırakabilirsiniz.

 

Firmamıza, çağrı hattından, whatsapp veya info@pimapentamirevi.com mail adresimizden volkswagen kapı tamiri isteğinde bulunabilirsiniz. İlgili personelimiz sorununuz hakkında bilgi alıp, sizin için de uygun olan bir zamana randevu tarihi veriyor.

 

Randevu saatinde, ekibimiz adresinizde oluyorlar. En kısa sürede, profesyonel şekilde gerekli tadilatı veya tamiratı gerçekleştirip, kapı sisteminizi kullanılır şekilde size teslim ediyorlar.

 

Hemen Ara