Volkswagen Kapı Tamiri

Volkswagen kapı tamiri; diğer kapı ve pencerelerin açılmasının sınırlı olduğu ya da alanların dar olmasından dolayı imkansız olmasından dolayı geliştirilen bir sistemdir. Firmamızın hizmetleri bünyesinde yer alan Volkswagen sürme pencere, kapı tamiri işlemleri yapılmaktadır. Bu sistemler; pencere ve kapıların raylı sistemler ile yan taraflara kayarak açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

Açılabilen özellikteki rulmanlar paslanmaz çelik geniş açıklığı geçmesi ile doğramada ki fazla olan gücü hafif bir şekilde kalmasını ve sürgüleme işleminde kolaylıkla sürülmesini sağlar. Doğrama montajların da, seri imalata ve özel aksesuarları ile sistem profillerine uygundur.

 

 

Volkswagen Kapı Tamiri

Kapının ileri geri olmadan sağa ve sola kaydırılarak ray üzerinde ki sürme kapı sistemleridir. Diğer bir adı ise parelel sürme sistemleri denilmektedir. Firmamız volkswagen kapı tamiri gibi konularda uzman olmasının avantajı ile müşterilerimize kısa zamanda tamir işlemlerini yapmaktayız.

Volkswagen kapı için seçim yaparken kapının yükseklik ve genişlik ölçüleri evinizde ki ile aynı olmalıdır. Kapının ağırlığını taşıyamayan sistemler çok çabuk bozulmaktadır. Firmamız sizlere bu konuda da yardım sağlamaktadır. eviniz ya da iş yeriniz için en uygun kapı sistemi nasıl olmalıdır hangisidir detaylı bilgi aktarıyoruz. Bu sayede doğru bir seçim yapmış oluyorsunuz.

Araçlarda ki sürgülü kapı sisteminden ismini alan bu sistem Almanya menşeilidir. Rağbetin artması ile son zamanlar da ülkemizde de üretimine yer verilmiştir bu kapıların. Bu markalara örnek verirsek; Roto, Aubi, Uss, Fornax, Bab gibi çeşitli markalar bu sistemlerin üretimini yapmaktadırlar.

 

Volkswagen Kapı Ve Pencerelerinin Özellikleri

Volkswagen sürme sistemleri; müşterilerin seçtikleri özellikler doğrultusunda yarı otomatik ya da tam otomatik olarak farklı kullanımı bulunmaktadır.

Kanat ağırlığı ve kanat boyu müşterimizin isteğine göre ayarlanabilmektedir.

Tam otomatik sistem; özellikle büyük alanlar için kullanılan paralel sürmeler de tercih edilmektedir. Boyutları büyük olduğu için kullanımına özen gösterilmelidir. Yarı otomatik özellikte ki sistemler de ise; kullanımı tam otomatik sisteme göre daha kolaydır. Daha basit ve kolaydır kullanımı. Eğer alan çok büyük değil ise firmamız da müşterilerimizin daha memnun kalması için yarı otomatik sistemleri tavsiye etmekteyiz. İki sistemin yalıtım özellikleri aynıdır.

Volkswagen kapı tamiri ve paralel sürme sistemlerini havalandırma için yapılan pozisyonu düşey açılım şekline getirerek bu konumda kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesin de sürme doğramanızı havalandırmış olursunuz.

Mekanizmasın da ki aksesuar çok fazla olduğu için kilitleme özelliği mevcuttur. Bu sayede güvenli bir şekilde kilitleyebilirsiniz.

 

Volkswagen Sürme Kapılarda Olması Gerekenler

Paralel sürme pencere ve kapılarda şık bir hava katmaktadır. Kolayca yan taraflara kayabilme özelliğine sahiptir havalandırma esnasında yana kaydırılarak açılır. Özellikle dar alanlarda daha geniş bir alan kazanılmasını sağlar. Volkswagen sürme pencere, kapı tamiri bu sistemin özellikleri sayesinde daha kolay ve kaliteli olmaktadır.

Büyük alanlar için ise daha sade ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu kapı sistemleri 2,3 ya da 4 kanatlı yapılabilmektedir. Eşit bir şekilde gömülme işlemi yapılır. Sürme kapılar 6,5 metre civarına kadar dilediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir. Firmamız tüm bu olanakları kaliteli ürünler ile sağlamaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp Destek