Panjur Tamiri

Ev veya iş yerinizde kullandığınız panjur arızalandı ise vakit kaybetmeden profesyonel bir panjur tamiri ve bakım hizmeti almalısınız. Adresinize en kısa sürede gelen ekibimiz, aradığınız uzman ekip olarak panjur arızanızı giderecek ve gerekli tamir ve bakımı yaptıktan sonra ilk günkü performansında teslim edecektir. Son teknoloji ekipmanları ile firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir firmadır.

Motorlu ve manuel panjur tamiri için günün her saati servis kaydı oluşturarak bizimle iletişime geçebilir, kaliteli ve garantili bir panjur servis hizmeti alabilirsiniz. Plastik, metal veya ahşaptan yapılan panjurlar, pencere üzerine takılan ve pencereyi dış etkilerden korumanın yanında iç mekanı da güneş ışınlarından koruyan sistemlerdir. Aynı zamanda içeriden dışarının görünmesini sağlarken dışarıdaki bakışların da önüne geçer. Yağmur, rüzgar ve soğuk havanın neden olduğu ısı kaybını önlemede de etkilidir. Manuel, motorlu ve otomatik çeşitleri ile yaşam kalitesini arttıran özelliklere sahiptir. Estetik görünümü ile pencere yanında garaj kapılarında da kullanılan panjurların fonksiyonelliği büyüktür. Panjurlar zamanla birçok nedenle arızalanabilir. Sonuçta kapanmama veya tam kapanmama gibi sorunlarla fonksiyonelliğini yitirir. Böyle bir durumda panjur tamir ve imalat hizmeti alınması gerekir.

Panjur Tamiri Bakım ve Onarımları

Panjur tamiri bakım ve onarımında yıllardır hizmet sunan firmamız, garantili ve kaliteli hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Kullanım alanı ve fonksiyonelliği ile panjurlar, özellikle ‘’Akıllı Bina’’ sistemine uyumlu çeşitleri ile yaşam alanlarını güzelleştirirken şık ve kaliteli mekanlar oluşturuyor. Pencerelere uygulanan monoblok panjur sistemleri yanında garaj kapılarına uygulanan otomatik panjur sistemleri ile hem estetik hem de konforlu alanlar yaratılıyor.

Artık panjur tamiri bakım ve onarım hizmetleri ile panjurlar ilk günkü performansına geri dönüyor. Panjurların gerek kullanım gerekse kötü hava koşulları nedeni ile zaman içinde arızaya geçmesi son derece normaldir.

Panjur Tamirinde Etkili Çözüm Yöntemleri

Estetik ve dekoratif görünümleri ile mekanlarda ayrı bir yere sahip olan panjurların arızaları kısa sürede tamir ediliyor. En etkili çözüm yöntemleri ile firmamız, her çeşit panjur arızasına kısa sürede müdahale ediyor. Alanında tecrübeli ve donanımlı uzman kadromuz, verilen adrese kısa sürede gelerek yerinde çözüm üretiyor. Ev ve iş yerlerinde kullanılan panjurların zaman-zaman gösterdikleri arızaları son teknoloji ekipmanları ve uzman kadrosu ile hızlı bir şekilde gideriyor.

Panjurlarda görülen belli başlı arızalar şöyledir

Yanlış montajdan kaynaklanan arızalar,

Motor arızaları,

Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar,

Elektrik kesintisi veya akım değişikliğinin neden olduğu arızalar,

Yay veya mekanizma arızası,

Kayış sistemi arızası

Makas ve menteşe arızaları,

Kasnak ve boru arızası,

İç mekanizma ve plastik sorunları.

Panjur tamirinde arızaya neden olan durumu tespit etmek çok önemlidir. Arızanın neden kaynaklandığını bilmeden yapılan bir tamir işinden sağlıklı bir sonuç alınması beklenemez. Profesyonellik isteyen panjur tamir için bizimle iletişime geçebilir, Hızlı, kaliteli ve güvenilir panjur tamir bakım hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Motorlu Panjur Tamirleri

En çok tercih edilen ve oldukça kullanışlı düzenekler olan motorlu panjurlarda birçok durumda arıza görülebilir. Genelde sistem arızaları olan bu tür arızalara müdahale eden firmamız; uzun süre kullanımdan kaynaklanan deformasyon, kullanım hataları ve yanlış montajdan kaynaklanan arızalara anında müdahale etmektedir. Genelde motordan kaynaklanan hatalar veren motorlu panjur arızalarında, arıza kaynağını tespit ettikten sonra müdahale etmek gerekir. Motorun aşırı ısındığı durumlarda motorun zarar görmemesi için devreye giren parçalar vardır. Motor ısınıp sıcaklık yükseldiğinde bu parçalar çalışmaya başlar ve panjurun açılıp kapanması engellenir.

Elektrik kesintisi veya akım değişikliği de motora zarar veren durumlardır. Bu gibi durumlarda motor yanabilir. Aniden yükselen elektrik akımında ise termik sistem devreye girer ve panjur çalışmaz. Bu durumda motorun değişmesi gerekir.

Otomatik panjurunuzun yayının bozulması da panjur arızasının bir başka nedenidir. Yay veya mekanizmadaki sorun bazı durumlarda kullanıcı tarafından giderilebilir fakat etkili ve sonuç odaklı bir panjuru tamir etmek için profesyonel destek almak gerekir.

Açılıp kapanmadaki sorunlardan biri de kayış sistemi arızalarıdır. Eskiyen veya kopan kayışlar panjurun çalışmasını engelleyecektir. İncelen, eskiyen veya kopan kayışların değişmesi gerekir.

Manuel Panjur Tamir

Manuel panjur arızalarının en önemli nedeni kullanıcı hatalarıdır. Yanlış montaj veya uzun süreli kullanım da manuel panjur arıza nedenleri arasında yer alır. Açılıp kapanma sorunu, hava veya su sızdırma sorunları belli başlı sorunlardır. Otomatik panjurlara göre tamiri çok daha kola olan manuel panjur tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Panjurunuz hava veya su sızdırıyorsa, kanatlar tam kapanmıyor veya açılmıyorsa panjur servisi ve bakım hizmeti almalısınız. Her çeşit panjur tamirinde tecrübeli olan ekibimiz, hızlı, güvenilir ve garantili hizmetleri ile tercih edilmektedir.

Olması gerekenden fazla yavaş açılıp kapanan panjur arızaları da can sıkıcıdır. Bu durumda panjur ipinin değişmesi gerekir. Bunun için panjur vidaları sökülmeli, yeni panjur ipleri düzgün bir şekilde takılmalıdır.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, alanında eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile aradığınız panjur tamiri ve bakım firmasıdır. Her çeşit yükseklikte profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz, panjur tamiri konusunda uzman bir ekip olarak her zaman hizmetinizdedir.

Panjur Tamir Fiyatları

Yaşam alanlarını güzelleştiren, estetik ve fonksiyonellikleri ile oldukça fazla tercih edilen panjurların arızalanması oldukça can sıkıcıdır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan panjurlar, birçok modelde olup farklı nedenlerle arızalanabilir. Panjur modeline, arıza çeşidine ve kullanılacak materyallere göre panjur tamir fiyatları değişmektedir. Motor arızası tamiri ile ip değişiminin fiyatı elbette farklıdır. Arızanın ciddiyeti ve büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Ucuz olacağı düşünülerek merdiven altı firmalara güvenenler çok daha sonra çok daha büyük arızalar yaşayabilir. Bu durumda oldukça ekonomik fiyatlarla giderilebilecek bir arızanın maliyeti yükselecektir. Üstelik kaybedilen zaman ve yaşana stres de kullanıcıyı üzecektir.

Etkili, sonuç odaklı ve garantili panjur servis hizmetleri sunan firmamız, eğitimli ve tecrübeli ekibi ile her çeşit panjur tamiri için yanınızdadır. En kısa sürede panjur tamir ve bakım hizmetini sunarak panjurları çalışır vaziyette teslim etmekte, periyodik bakımlarla panjurun ömrünü uzatmaktadır.

Sağlıklı, uzun ömürlü ve fonksiyonel bir panjur kullanımı için bizimle iletişime geçebilir, hızlı ve garantili bir panjur tamir hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Panjur Servisi

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında tüm şehirlerinde hizmet sunan firmamız, panjur tamiri için güvenle başvuracağınız bir firmadır. 0536 483 57 62 numaralı telefondan veya info@pimapentamirevi.com mail adresinden bize ulaşabilir, panjur servis kaydı oluşturarak sorununuza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Servis kaydı oluşturduğunuz andan itibaren uygun olduğunuz saatte servisimiz adresinize gelecek ve panjur arızasına yerinde müdahale edecektir. Adresinize en yakın servis ekibimiz en kısa sürede verilen adrese ulaşır. İşlevsel ve görsel olarak panjurun ilk günkü performansına ulaşmasında her zaman profesyonel çözümler sunan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırmaktadır.

Panjur tamiri ve imalatı için güvenilir bir adres arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek